Chemiczne czyszczenie instalacji - WrocławChemiczne czyszczenie instalacji – Wrocław

Jesteśmy Chemiczne Czyszczenie PL s.c. i nasza działalność polega na odkamienianiu i usuwaniu zanieczyszczeń z instalacji i narzędzi przemysłowych. Nasi fachowcy wykonują profesjonalne chemiczne czyszczenie wielu rodzajów urządzeń na bardzo wysokim poziomie i dotrzymują umówionych terminów. Eliminujemy z instalacji domowych i przemysłowych wszystkie szkodliwe osady i naloty, co ma pozytywny wpływ na ich efektywność, awaryjność i koszty energetyczne.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji – produkcja i sprzedaż

Chemiczne czyszczenie instalacji - Wrocław 2Inwestycja w chemiczne czyszczenie kotłów i zasobników to najlepsze rozwiązanie, aby o nie zadbać. Mamy w ofercie sprzedaż środka DALMIX do eliminacji kamienia kotłowego i wodnego. Ten produkt o bardzo wysokiej skuteczności umożliwia szybkie pozbycie się osadów i nalotów zalegających w instalacjach przemysłowych i domowych. Preparat DALMIX służy do pozbywania się kamienia wodnego i kotłowego z wszelkiego typu sprzętu przemysłowego wykonanego z wielu rodzaju materiałów, takich jak przykładowo stal, tytan, miedź czy aluminium.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji wodnych

Chemiczne czyszczenie instalacji - Wrocław 3Będące w naszej ofercie chemiczne czyszczenie instalacji wodnych, doprowadzi do czystości zarówno instalacje zasilane z wodociągów, jak i wodą studzienną. Osad z wody zimnej zmniejsza ilość przepływającej wody. Ponadto docierając do urządzeń, źle na nie wpływa i może doprowadzić do awarii. Największym problemem jest to dla zakładów pracujących w branży spożywczej. Warto wspomnieć, że należy zwracać uwagę na materiał, z jakiego wykonane są rury. W przypadku rur ocynkowanych chemiczne czyszczenie przy użyciu złego środka może mieć katastrofalne skutki i doprowadzić do korozji. Do takich instalacji wykorzystujemy środek DALMIX Zn, który jest bardzo łagodny dla osłony w postaci cynku i nie zbierze go razem z brudem.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji układów chłodzenia i chillerów

Chemiczne czyszczenie instalacji - Wrocław 4Wysoka temperatura otoczenia źle wpływa na wieże chłodnicze i skraplacze natryskowo-wyparne. Warto wykonać chemiczne czyszczenie i usunąć zalegający kamień wodny z powierzchni instalacji. Nasz środek DALMIX Zn doskonale sobie z takimi zadaniami radzi, nie uszkadzając przy tym ochronnej warstwy cynku zapobiegającej korozji. Wyczyszczony sprzęt znacząco zmniejsza straty energetyczne i sprawia, że agregaty zużywają nawet trzykrotnie mniej prądu. Wpływa to nie tylko na mniejszy koszt prądu, ale także na zużycie i awaryjność urządzeń.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji kotłów i kogeneracji

Chemiczne czyszczenie instalacji - Wrocław 5Aby zapobiec lub zredukować spadek temperatury i ciśnienia wody w instalacji, powinno się wykonać jej chemiczne czyszczenie. Najczęstszą przyczyną takich problemów jest kamień w kotle lub rurach. Zalegając i blokując przepływ wody, negatywnie wpływa na ciśnienie i przepływ. Nasza firma posiada technologię DALMIX i DALMIX Zn, które doskonale redukują zalegające osady i przywracają parametry do takich, jakie być powinny. Warto zwrócić uwagę na materiały, z jakich wykonana jest instalacja. W przypadku rur ocynkowanych trzeba być wyjątkowo czujnym w wyborze środka, którym wykonywane jest chemiczne czyszczenie. Zbyt agresywny, może razem z osadem usunąć ocynk i doprowadzić do rychłej korozji i uszkodzeń. Wykorzystywany przez nas DALMIX Zn jest dedykowany do właśnie takich przypadków. Nie narusza on ochronnej warstwy i pozwala uniknąć katastrofy.

Galeria