Chemiczne czyszczenie instalacji - KrakówChemiczne czyszczenie instalacji – Kraków

Jako Chemiczne Czyszczenie PL s.c. specjalistycznie zajmujemy się odkamienianiem i usuwaniem zanieczyszczeń instalacji i sprzętu przemysłowego. Mamy uprawnienia UDT i wprawę w chemicznym czyszczeniu i trawieniu urządzeń ciśnieniowych. Wszystkie zamówienia wykonujemy w umówionym czasie i na znakomitym poziomie. Profesjonalnie wykonamy chemiczne czyszczenie na twojej instalacji w domu i narzędziami przemysłowymi, eliminując wszystkie powstałe w wyniku eksploatacji osady i związki oraz zwiększając ich efektywność, żywotność i zmniejszając koszty ich eksploatacji.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji – produkcja i sprzedaż

Chemiczne czyszczenie instalacji - Kraków 2

Choć nasza specjalność to chemiczne czyszczenie, zajmujemy się również sprzedażą efektywnych, niekorozyjnych środków do odkamieniania i eliminowania osadów. Sprzedajemy preparaty DALMIX mające zastosowanie w czyszczeniu kotłów i instalacji wodnych. To wysoce efektywne specyfiki pozwalające pozbyć się osadów zarówno z narzędzi przemysłowych, jak i także z instalacji domowych. Służą do wszystkich narzędzi wykonanych ze stali nierdzewnej, stali czarnej, alukrzemu, tytanu, aluminium, mosiądzu, niklu, miedzi, PP i PCV.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji wodnych

Chemiczne czyszczenie instalacji - Kraków 3

Oferujemy fachowe chemiczne czyszczenie instalacji wody zimnej. Ponadto pozbywamy się Legionelli, brudu na dużych rurociągach przemysłowych, a także wymiennikami ciepła w dowolnych rodzajach budynków, c.o., c.w.u oraz zasobnikami c.w.u. Nasze specyfiki poprawią temperaturę wody, ciśnienie i pozbędą się kamienia z instalacji. Nasza technologia DALMIX jest pewna i bardzo efektywna w usuwaniu tego, co zalega w rurach. Jednocześnie środki te, nie są groźne dla chroniącego instalację ocynku. Źle wybrany specyfik może przyczynić się do jego zniszczenia, czego efektem jest rozwijanie się korozji. DALMIX Zn jest bezpiecznym środkiem i może się pochwalić ubytkiem ocynku na poziomie mniejszym niż 3% masy początkowej.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji układów chłodzenia i chillerów

Chemiczne czyszczenie instalacji - Kraków 4

Wykonujemy chemiczne czyszczenie takich narzędzi, jak parowniki, skraplacze agregaty, wieże chłodnicze czy skraplacze natryskowo-wyparne przy uchronieniu obecnego ocynku. Nasze specyfiki bardzo dobrze sobie radzą także z zabrudzeniami fancoili, wtryskarek, wszelakich form, a jak i również instalacji wody lodowej. Nasza praca odnowi wymianę ciepła, podwyższy efektywność pracy skraplaczy i obniży wydatki na zapotrzebowanie energetyczne.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji kotłów i kogeneracji

Chemiczne czyszczenie instalacji - Kraków 5

Proponujemy także takie usługi jak chemiczne czyszczenie i trawienie poremontowe kotłów parowych, wodnych i wytwornic pary zgodnie z UDT. Czyścimy urządzenia w układach kogeneracji, piece c.o.  wszelkich typów i rozmiarów z wszystkich zabrudzeń. Chemiczne czyszczenie kotłów ze zgromadzonych tlenków i związków organicznych zapewni istotnie wyższą higienę pracy sprzętu, który to odwdzięczy się zdecydowanie wyższą sprawnością i mniejszą awaryjnością. Nadmienione wyżej substancje, zaburzają transfer wody, co oddziaływa na wydajność pracy i w rezultacie może przyczynić się do przegrzania i usterki.

Galeria