Chemiczne czyszczenie instalacji – Firma Chemiczne Czyszczenie PL S.C.

Firmę Chemiczne Czyszczenie  PL s.c. prowadzi doświadczony specjalista: Daniel Januszkiewicz. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu w trakcie realizacji ponad tysiąca skomplikowanych czyszczeń w kraju i za granicą – w tym kotła parowego o powierzchni ogrzewalnej 3008 m2,  wieży chłodniczej płaszczowo-rurowej o wysokości 37 m i pojemności 33,4 m3, wymiennika płytowego o powierzchni 476 m2 czy też rurociągu przemysłowego o długości 1500 m – podejmujemy się czyszczeń przemysłowych których odmawiają firmy niemieckie i czeskie, twierdząc „…to się nie da zrobić”. My potrafimy i robimy skutecznie, sprawnie i bezpiecznie.

Wśród naszych Klientów są największe spółki skarbu państwa oraz koncerny międzynarodowe branży energetycznej (Dalika, Veolia), samochodowej  (Volkswagen, Nemak), chemicznej (Grupa Orlen, Grupa Azoty, Ciech), lotniczej (Leonadro Helocopters, LOT Aircraft Maintenance Services, WZL).

Naszą specjalnością są czyszczenia instalacji budynków biurowych wielkopowierzchniowych nawet o wysokości 47 pięter (centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego i wody lodowej), a także układów chłodzenia wodnych i glikolowych oraz skraplaczy i wież wyparnych wykonanych ze stali ocynkowanej lub miedzi galwanicznej.  Nie usuwamy ocynku !!!

W swoim dorobku posiadamy ponad 200 wyczyszczonych lub wytrawionych w uzgodnieniu z UDT kotłów parowych i wodnych. Rozpuszczamy nawej najtwardsze osady. Każde czyszczenie kończy się dokładną pasywacją powierzchni grzewczej – nie robimy nic „na skróty”. Od kilku lat systematycznie otrzymujemy zlecenia czyszczeń kotłów z zaawansowaną korozją podosadową od użytkowników, których poprzedni wykonawca czyszczenia zapewniał „że rezygnując z pasywacji będzie szybciej i taniej”. Tak jak dla lekarza liczy się pacjent, dla nas liczy się kocioł i bezpieczeństwo jego eksploatacji.

Nasze kompetencje  potwierdzają:
– uprawnienia UDT CH 30-47/3-14 do chemicznego czyszczenie i/lub trawienia urządzeń;
– sprawdzone i uzgodnione w Centralnym Laboratorium Dozoru Technicznego – odpowiedzialnym w Polsce za nadzór
nad chemicznym czyszczeniem różnych urządzeń – technologie chemicznego czyszczenia dostosowane zarówno do składu
chemicznego powstałych osadów jak również materiałów z jakich wykonano urządzenia i ich odporności na korozję w trakcie
realizacji czyszczeń, co gwarantuje najwyższy standard wyczyszczenia urządzeń;
– świadectwa kwalifikacyjne  wspólników dozorowe i eksploatacyjne grupy   D1 D2 oraz E1 i E2;
– świadectwa kwalifikacyjne eksploatacyjne pracowników grupy E1 i E2;

– ważne badania lekarskie oraz wymagane szkolenia BHP specjalistów zatrudnionych na umowę o pracę.

Dzięki naszej wiedzy i dużemu doświadczeniu spółka Chemiczne Czyszczenie PL  gwarantuje najwyższą jakość usług oraz terminowość ich realizacji. Profesjonalizm  oraz zastosowanie nowoczesnych agregatów czyszczących i nowatorskich rozwiązań  technicznych, wspartych bogatym doświadczeniem z dotychczas zrealizowanych  czyszczeń, wyzwala efekt synergii, co z powodzeniem pozwala nam zrealizować  nawet najtrudniejsze zlecenia.

Usługę poprzedzamy rewizją wewnętrzną i badaniami symulacyjnymi pobranych próbek osadów eksploatacyjnych, w trakcie których określamy ilość osadów do usunięcia oraz dopuszczalne najniższe parametry korozji. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom dużą skuteczność i bezpieczeństwo oferowanych usług. Wysoka jakość czyszczeń, a także zadowolenie i spełnienie oczekiwań naszych Klientów to nasze priorytety, a nasza dewiza to:

Wyczyścimy Ci dokładnie wszystko. Oprócz konta!