Chemiczne czyszczenie rurociągów

Chemiczne czyszczenie rurociągów i instalacji przemysłowych.

Czyszczenie rurociągówDuża sieć rurociągów to niemal cecha charakterystyczna firm z branży spożywczej, energetycznej czy chemicznej. Nierzadko wykorzystywanych jest kilkaset metrów lub nawet kilka kilometrów rur o różnej średnicy i różnym zastosowaniu. Regularny przepływ wody powoduje, że w instalacjach przemysłowych powstają osady z kamienia oraz osady mikrobiologiczne – jest to tylko kwestia czasu. Z zanieczyszczeniami obecnymi w rurach wiąże się zmniejszony przepływ wody, co znacznie obniża wydajność całego systemu, maszyn, a przedsiębiorców naraża na szkody finansowe. Ignorowanie czyszczenia i konserwacji może pogorszyć funkcjonowanie całej sieci do tego stopnia, że jej używanie przestanie być możliwe i konieczna może być wymiana rur. To bardzo ważne, aby zadbać o odpowiednio przeprowadzoną konserwację oraz chemiczne czyszczenie rurociągów przemysłowych.

 

Profesjonaliści  w kwestii czyszczenia

Chemiczne czyszczenie rurociągów przemysłowych

Od wielu lat nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście do wykonywanych zadań – czyszczenie instalacji przeprowadzamy w oparciu o naszą widzę i doświadczenie, wykorzystując przy tym wysokiej jakości środki chemiczne, których skuteczność została potwierdzona już wiele razy. Odpowiednio dopasujemy sposób radzenia sobie z zanieczyszczeniami do przeznaczenia i średnicy danej rury, a także materiału z jakiego została stworzona. Czyszczenie rurociągów przemysłowych w naszym wykonaniu przebiega szybko, dyskretnie i skutecznie.

 

Czyszczenie instalacji i rurociągów – galeria

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami przedstawiającymi najbardziej widoczne efekty naszej pracy. Jak widać, chemiczne czyszczenie pozwala uporać się nawet z bardzo gruba warstwą osadów i umożliwia odzyskanie pełnej wydajności rurociągów w systemie.