Chemiczne czyszczenie instalacjiChemiczne czyszczenie instalacji – Poznań

Jako przedsiębiorstwo Chemiczne Czyszczenie PL s.c. zajmujemy usuwaniem zanieczyszczeń i kamienia z instalacji i narzędzi przemysłowych. Nasi eksperci przeprowadzają fachowe chemiczne czyszczenie wielu rodzajów narzędzi na bardzo dobrym poziomie, dotrzymując umówionych terminów. Likwidujemy z instalacji domowych i przemysłowych wszelkie przynoszące szkodę osady i naloty, co ma zbawienny wpływ na ich skuteczność, awaryjność i koszty energetyczne.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji – produkcja i sprzedaż

Chemiczne czyszczenie instalacji - Poznań 2Inwestycja w chemiczne czyszczenie kotłów i zasobników to najwłaściwsze rozwiązanie aby pracowały, jak należy. Mamy w ofercie sprzedaż specyfiku DALMIX do likwidacji kamienia kotłowego i wodnego. Ten artykuł o bardzo wysokiej efektywności zapewnia szybkie pozbycie się nalotów i substancji występujących w instalacjach przemysłowych i domowych. Środek DALMIX jest przeznaczony do usuwania kamienia wodnego i kotłowego z każdego typu urządzeń przemysłowych zrobionych z mnogiej ilości surowców, takich jak przykładowo stal, tytan, miedź czy aluminium.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji wodnych

Chemiczne czyszczenie instalacji - Poznań 3Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo chemiczne czyszczenie instalacji wodnych, przyczyni się do czystości tak samo instalacji zasilanej z wodociągów, jak i wodą studzienną. Osad z wody zimnej obniża stan przepływającej wody. W dodatku dopływając do sprzętu, źle na niego wpływa i może spowodować awarię. Dla branży spożywczej jest to bezsprzecznym problemem. Warto nadmienić, że wskazane jest zwracać uwagę na materiał, z którego skonstruowane są rury. W wypadku rur ocynkowanych chemiczne czyszczenie przy zastosowaniu niepoprawnego specyfiku może mieć tragiczne efekty i doprowadzić do korozji. Do tego rodzaju instalacji stosujemy preparat DALMIX Zn, który jest nieszkodliwy dla ochrony w postaci cynku i nie rozpuści go wraz z osadem.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji układów chłodzenia i chillerów

Chemiczne czyszczenie instalacji - Poznań 4Podwyższona temperatura źle oddziaływa na wieże chłodnicze i skraplacze natryskowo-wyparne. Warto wyczyścić i usunąć występujący w układzie kamień wodny. Nasz środek DALMIX Zn bezbłędnie sobie z tym radzi, nie niszcząc przy tym osłonowej powłoki cynku przeciwdziałającej korozji. Oczyszczone urządzenie znacząco minimalizuje straty energetyczne i przyczynia do tego, że agregaty wyczerpują nawet trzykrotnie mniej prądu. Efektem jest nie tylko mniejszy rachunek za prąd, ale także na zużycie i awaryjność narzędzi.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji kotłów i kogeneracji

Chemiczne czyszczenie instalacji - Poznań 5Aby ustrzec się przed lub zażegnać spadek temperatury i ciśnienia wody w instalacji, należy przeprowadzić jej chemiczne czyszczenie. Najpospolitszym podłożem tego rodzaju trudności jest kamień w kotle lub rurach. Kłębiąc się i hamując transfer wody, obniża ciśnienie i przepływ. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje technologią DALMIX i DALMIX Zn, które znakomicie likwidują obecne osady i doprowadzają instalacje z powrotem do swoich właściwych parametrów. Należałoby zwrócić koncentrację na surowce, których użyto przy budowie instalacji. Mając rury ocynkowane, należy być niezwykle uważnym w doborze specyfiku, którym realizowane jest chemiczne czyszczenie. Zbyt inwazyjny, może razem z osadem pozbyć się ocynku i przyczynić się do prędkiej korozji i zniszczeń. Stosowany przez nas DALMIX Zn doskonale się tutaj nadaje. Nie uszkadza on ocynkowania i pozwala ustrzec się dramatu.

Galeria