Chemiczne czyszczenie instalacji - Warszawa

Chemiczne czyszczenie instalacji – Warszawa

Chemiczne Czyszczenie PL s.c. specjalizujemy się w odkamienianiu i oczyszczaniu instalacji i narzędzi przemysłowych. Mamy uprawnienia UDT i doświadczenie w chemicznym czyszczeniu i trawieniu urządzeń ciśnieniowych. Wszystkie zlecenia wykonujemy w terminie i na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie wykonamy chemiczne czyszczenie twojej instalacji domowej lub urządzeń przemysłowych, usuwając wszystkie powstałe w wyniku użytkowania osady i substancji oraz zwiększając ich efektywność, żywotność i zmniejszając koszty ich eksploatacji.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji – produkcja i sprzedaż

Chemiczne czyszczenie instalacji - Warszawa 2

Poza tym, że wykonujemy chemiczne czyszczenie instalacji, zajmujemy się również sprzedażą skutecznych, niekorozyjnych środków do odkamieniania i usuwania osadów. W naszej ofercie można znaleźć preparaty DALMIX służące do czyszczenia kotłów i instalacji wodnych. To wysoce skuteczne środki pozwalające pozbyć się osadów zarówno z urządzeń przemysłowych, jak i także z instalacji domowych. Są dedykowane do wszystkich urządzeń wykonanych ze stali nierdzewnej, stali czarnej, alukrzemu, tytanu, aluminium, mosiądzu, niklu, miedzi, PP i PCV.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji wodnych

Chemiczne czyszczenie instalacji - Warszawa 3

Mamy w ofercie profesjonalne czyszczenie instalacji wody zimnej. Ponadto zajmujemy się usuwaniem Legionelli, zabrudzeń na dużych rurociągach przemysłowych, a także wymiennikami ciepła we wszelkich typach budynków, c.o., c.w.u oraz zasobnikami c.w.u. Nasze środki poprawią temperaturę wody, ciśnienie i usuną kamień z instalacji. Nasza technologia DALMIX jest bezpieczna i bardzo skuteczna w usuwaniu tego, czego w rurach nie powinno być. Jednocześnie preparaty te, nie są groźne dla zabezpieczającego instalację ocynku. Źle dobrany środek może doprowadzić do jego usunięcia, czego skutkiem jest postępująca korozja. DALMIX Zn może się pochwalić ubytkiem ocynkowania poniżej 3% początkowej masy.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji układów chłodzenia i chillerów

Chemiczne czyszczenie instalacji - Warszawa 4

Wykonujemy chemiczne czyszczenie takich urządzeń, jak parowniki, skraplacze agregatów, wieże chłodnicze czy skraplacze natryskowo-wyparne przy zachowaniu istniejącego ocynku. Nasze środki chemiczne doskonale sobie radzą także z zabrudzeniami fancoili, wtryskarek, wszelakich form, a także instalacji wody lodowej. Nasza usługa przywróci sprawność wymiany ciepła, zwiększy efektywność pracy skraplaczy i zmniejszy koszty w wyniku zapotrzebowania energetycznego.

 

Chemiczne czyszczenie instalacji kotłów i kogeneracji

Chemiczne czyszczenie instalacji - Warszawa 5

W naszej ofercie znajdują się również takie usługi jak chemiczne czyszczenie i trawienie poremontowe kotłów parowych, wodnych i wytwornic pary w zgodzie z UDT. Czyścimy piece c.o. wszystkich typów i wielkości z wszelkich zabrudzeń i urządzenia w układach kogeneracji. Czyszczenie kotłów z nagromadzonych tlenków i substancji organicznych zapewni znacznie wyższą higienę pracy urządzenia, które to odwdzięczy się znacznie wyższą sprawnością i żywotnością. Wspomniane wyżej substancje, zaburzają przepływ wody, co wpływa na efektywność pracy i w konsekwencji może doprowadzić do przegrzania i awarii.

Galeria