533 338 873 501 019 127 biuro@chemiczneczyszczenie.pl

Czyszczenie kotłów kondensacyjnych

Wysoką sprawność oraz efektywność kotłów kondensacyjnych osiąga się między innymi poprzez zastosowanie w produkcji nowoczesnych materiałów. To właśnie sprawia, że wartość tych urządzeń okazuje się bardzo wysoka.

W tej sytuacji wskazane jest, aby profesjonalny serwis zapewnił im długotrwałą i zarazem bezawaryjna eksploatację. Takie działanie powoduje jednak, że NIE WOLNO CZYŚCIĆ URZĄDZEŃ TRADYCYJNYMI METODAMI, ponieważ ulegną natychmiastowemu zniszczeniu. Przysłowiowy „Pan Kaziu” (przepraszam wszystkich Kazimierzy) za niewielką opłatą – chcąc trochę dorobić – zniszczy urządzenie o dużej wartości.

Warto zatem zlecić czyszczenie kotłów profesjonalistom, którzy wiedzą, w jaki sposób usunąć zalegające wewnątrz zanieczyszczenia z wykorzystaniem nowoczesnych metod.

Nasza spółka posiada nowatorską technologię czyszczenia kotłów uzgodnioną w Centralnym Laboratorium Dozoru Technicznego – skuteczną i bezpieczną. Wystarczy przyjrzeć się efektom naszej pracy, aby przekonać się, że to słuszny krok.

Poniżej zdjęcia z rewizji wewnętrznej prowadzonej przez inspektora UDT w kotłowni wspólnoty mieszkaniowej w Warszawie po czyszczeniu kotła – mówią same za siebie. Komentarz jest zbyteczny.

Osad w wymienniku alukrzemowym
Osad w wymienniku alukrzemowym
Po czyszczeniu wymiennik jak nowy
Po czyszczeniu wymiennik jak nowy

Podobnie jest z cienkościennymi wymiennikami wykonanymi ze stali nierdzewnej, kiedy już niewielka ilość chlorków spowoduje ich szybką korozję.