533 338 873 501 019 127 biuro@chemiczneczyszczenie.pl

Czyszczenie instalacji c.o.

Wokół odkamieniania instalacji c.o. narosło wiele mitów, które przekazywane z pokolenia na pokolenie nadal funkcjonują w powszechnej świadomości. W dobie nowoczesnych technologii chemicznych, niczym nie usprawiedliwiona obawa przed rozszczelnieniem instalacji nadal powstrzymuje wiele wspólnot mieszkaniowych przed podjęciem decyzji o czyszczeniu, co w tym czasie generuje duże koszty wciąż nadwyrężające ich budżet.

Wychodząc naprzeciw kierowanym do nas zapytaniom, w oparciu o posiadaną wiedzę i doświadczenie, przedstawiamy poniżej mity dotyczące tego, jak wygląda czyszczenie o.c., które skonfrontowaliśmy z rzeczywistymi faktami. Ułatwi to nie tylko zrozumienie, jak ważne jest regularne usuwanie zanieczyszczeń z instalacji, a także pokaże, jak wiele kwestii zostało w tej kwestii unowocześnionych.

Oferujemy profesjonalne i sprawne wyczyszczenie instalacji c.o. Ze względu na generowane po wyczyszczeniu oszczędności, opłaty za ciepło można zmniejszyć  nawet o 30%.

Realizujemy również czyszczenie instalacji c.o. w domach jednorodzinnych


fakty_i_mity

Jednocześnie przypominamy, że wszelkie prace modernizacyjne w instalacji, związane z zamontowaniem nowoczesnych zaworów regulacyjnych (podpionowych) lub termoregulacyjnych (grzejnikowych) bez wcześniejszego oczyszczenia instalacji c.o. z zalegającego kamienia i szlamu, doprowadzą do ich zatkania i braku przepływu.